<< Maaliskuu Huhtikuu 2018 Toukokuu >>
maanantaitiistaikeskiviikkotorstaiperjantailauantaisunnuntai
26.3. 27.3. 28.3. 29.3. 30.3. 31.3. 1.4.
18:00 Kehonhallinta In10 Out15
18:30 Ikäluokan harjoitus, 1/2 kenttää In27 Out13
 
17:00 Ikäluokan harjoitus, 1/2 kenttää In21 Out15
17:00 Kykykoulu In7 Out12
08:45 GrIFK-06 koko ikäluokka harjoitus klo 8.45-10.15, EBK-Honka Arena In0 Out10
 
         
11:45 Talvisarja, BLACK In11 Out7
 
         
13:45 GrIFK - LoPa In12 Out37
 
             
2.4. 3.4. 4.4. 5.4. 6.4. 7.4. 8.4.
19:00 PERUTTU, PÄÄSIÄISTAUKO Kehonhallinta In0 Out2
18:30 Ikäluokan harjoitus, 1/2 kenttää In25 Out14
18:15 Div III : Kapy - Red In10 Out19
17:00 Ikäluokan harjoitus, 1/2 kenttää In20 Out18
17:00 Kykykoulu In14 Out7
08:45 Vapaat harjoitukset GrIFK-06 koko ikäluokka harjoitus klo 8.45-10.1... In1 Out15
 
     
18:30 Valmentajakoulutus In3 Out2
 
17:45 Talvisarja, GREEN In11 Out12
 
             
             
9.4. 10.4. 11.4. 12.4. 13.4. 14.4. 15.4.
19:00 Kehonhallinta In19 Out8
18:30 Ikäluokan harjoitus, 1/2 kenttää In31 Out9
 
17:00 Ikäluokan harjoitus, 1/2 kenttää In21 Out11
19:00 Aluekarsinta GrIFK/Green vs FC WILD Sininen In16 Out8
07:30 Aprilliturnaus, BLACK In14 Out1
         
08:45 GrIFK-06 koko ikäluokka harjoitus klo 8.45-10.15, EBK-Honka Arena In0 Out4
12:30 Harkkamatsi P06 Red - T0506 In12 Out19
         
12:15 White - IIF / Blå In12 Out5
12:45 Talviliiga, WHITE In11 Out32
           
14:00 Pelivuoro, 1/1 kenttä In0 Out1
16.4. 17.4. 18.4. 19.4. 20.4. 21.4. 22.4.
19:00 Kehonhallinta In17 Out7
18:30 PERUTTU, kevätvuorot voimassa. Ikäluokan harjoitus, 1/2 kenttää In30 Out6
 
17:00 Ikäluokan harjoitus, 1/2 kenttää In24 Out16
17:00 Kykykoulu In15 Out5
09:00 Varainkeruuturnaus: Grani Kevät Cup 2018 In21 Out7
 
     
18:15 Div III : NuPS - Red In11 Out6
17:45 Div II : White - EsPa/HooGee YJ3 In14 Out27
09:45 Aluekarsinta GrIFK Green vs Gnistan/keltainen In19 Out3
 
             
             
23.4. 24.4. 25.4. 26.4. 27.4. 28.4. 29.4.
18:30 GrIFK P06 18.30-20.00 In9 Out1
18:30 Ikäluokan harjoitus, 1/2 kenttää In10 Out0
17:15 Aluekarsinta NJS/Musta GrIFK Green In0 Out0
18:15 Div II : KoiPS - White In15 Out1
06:00 GrIFK White deltar i Viking Line Vårcup In15 Out1
19:00 Kehonhallinta In6 Out0
   
18:30 Ikäluokan harjoitus 18.30, 1/2 kenttää In5 Out1
17:00 Kykykoulu In2 Out0
08:45 GrIFK-06 koko ikäluokka harjoitus klo 8.45-10.15, EBK-Honka Arena In0 Out1
09:45 Div III : Red - VJS/Valkoinen C In12 Out14
         
10:45 ELL-karsinta FC Espoo/sininen vs GrIFK In0 Out0
 
             
30.4. 1.5. 2.5. 3.5. 4.5. 5.5. 6.5.
19:00 Kehonhallinta In2 Out1
18:30 Ikäluokan harjoitus, 1/2 kenttää In0 Out1
 
18:30 Ikäluokan harjoitus klo 18.30-20.00, 1/2 kenttää In1 Out0
17:00 Kykykoulu In0 Out0
09:15 ELL karsinta GrIFK vs EPS/Akatemia In1 Out0
11:15 Aluekarsinta FC Espoo/valkoinen vs GrIFK Green In0 Out0
       
17:45 Div III: Red - KP-75 In2 Out0
 
11:15 Div II : White - VJS/Valkoinen In0 Out0
             
             
Nimenhuuto.com auttaa lasten ja nuorten liikunnassa: joukkeiden nettikalentereissa jo 10 956 790 jumppaa, treeniä ja muuta tapahtumaa.