GrIFK-06
Valikko
GrIFK-06
Nimenhuuto.com
grifk-06.nimenhuuto.com
Nimenhuuto.com
Usein kysytyt kysymykset
Palautekanava
Tapahtumat
Viestit
Pelaajat
Kuvat ja materiaalit
Kirjaudu jäsensivuille
GrIFK-06
Kuukausikalenteri
<< Huhtikuu
Toukokuu 2018
Kesäkuu >>
maanantai
tiistai
keskiviikko
torstai
perjantai
lauantai
sunnuntai
30.4.
1.5.
2.5.
3.5.
4.5.
5.5.
6.5.
17:00
Ikäluokan harjoitus klo 17-18.30, 1/2 kenttää
In
19
Out
4
17:00
Kykykoulu
In
13
Out
1
09:15
ELL karsinta GrIFK vs EPS/Akatemia
In
10
Out
0
11:15
Aluekarsinta FC Espoo/valkoinen vs GrIFK Green
In
9
Out
2
17:45
Div III: Red - KP-75
In
6
Out
15
11:15
Div II : White - VJS/Valkoinen
In
8
Out
17
7.5.
8.5.
9.5.
10.5.
11.5.
12.5.
13.5.
19:00
Kehonhallinta
In
12
Out
6
17:15
Aluekarsinta HJK/Sininen vs GrIFK /Green
In
9
Out
7
18:00
Pallopoika vuoro Edareitten peliin!
In
3
Out
1
17:15
Div III: HooGee/Musta - Red
In
7
Out
2
17:00
Kykykoulu
In
10
Out
2
12:30
ELL-karsinta FC Honka Akatemia vs GrIFK
In
10
Out
0
09:45
Div II : PEP - White
In
9
Out
20
18:00
Ikäluokan harjoitus, 1/2 kenttää
In
14
Out
6
18:30
Ikäluokan harjoitus 18.30-20.00 1/2 kenttää
In
8
Out
12
14:15
Red deltar i KyIFs minari
In
5
Out
15
14.5.
15.5.
16.5.
17.5.
18.5.
19.5.
20.5.
19:00
Kehonhallinta
In
11
Out
3
18:00
Ikäluokan harjoitus, 1/2 kenttää
In
14
Out
11
17:45
ELL karsinta GrIFK vs KyIF Maski yj
In
9
Out
0
17:00
KOKO Ikäluokan harjoitus 17.00-18.15
In
12
Out
5
08:40
Div II : EPS/Musta B - White
In
11
Out
2
09:45
Div III: Red - LoPa/Sininen
In
9
Out
15
18:15
Div III : Red - Hait
In
7
Out
1
17:00
Kykykoulu
In
10
Out
1
11:15
Aluekarsinta: EIF YJ vs GrIFK/Green
In
9
Out
0
21.5.
22.5.
23.5.
24.5.
25.5.
26.5.
27.5.
19:00
Kehonhallinta
In
10
Out
5
18:00
Ikäluokan harjoitus, 1/2 kenttää
In
8
Out
7
16:45
ELL-karsinta MPS vs GrIFK
In
8
Out
2
18:30
Ikäluokan harjoitus 18.30-20.00, 1/2 kenttää
In
10
Out
10
17:00
Kykykoulu
In
11
Out
4
11:15
Div II : LePa/Keltainen - White
In
8
Out
16
18:15
Aluekarsinta GrIFG/Green vs FC oOnka/Haaste Musta
In
10
Out
1
18:45
Div III: TiPS/Vihreä - Red
In
7
Out
11
28.5.
29.5.
30.5.
31.5.
1.6.
2.6.
3.6.
19:00
Kehonhallinta
In
12
Out
3
17:30
D13 Aluesarja (mukaan 05 Blackiin)
In
1
Out
1
16:00
Aluekarsinta EPS Akatemia/Valkoinen vs GrIFK GREEN
In
10
Out
1
17:00
Ikäluokan harjoitus, 1/2 kenttää
In
15
Out
7
00:00
Ranska LeMans
In
9
Out
0
18:00
FYSIIKKATREENI: Ikäluokan harjoitus, (ei kenttävuoroa)
In
7
Out
13
17:00
Kykykoulu
In
0
Out
0
09:45
Div III: Red - EBK/Valkoinen
In
7
Out
18
18:15
Aluekarsinta GrIFK Green vs VJS/Punainen 2
In
8
Out
2
19:15
Div II : White - EBK/Sininen
In
9
Out
13
Lisää uusi tapahtuma
Lataa tapahtumat omaan kalenteriisi
Viikkonäkymä
Kalenteri-widget
Nimenhuuto.com auttaa lasten ja nuorten liikunnassa:
joukkeiden nettikalentereissa
jo 18 263 882 jumppaa, treeniä ja muuta tapahtumaa.